HEMEN ARA WHATSAPP
KOMBİ MARKALAR

Kayseri Vaillant Servisi

Hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunan Kayseri’de kombi hizmetlerini temsil etme sorumluluğunun haklı gurunu yaşayan Kayseri Vaillant Servisi olarak bizler donanımlı ve güler yüzlü personelimiz, kolay iletişim sağlayabileceğiniz telefon destek hattımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kombi servisi olarak yıllar geçse de lider olma özelliğini, her daim yeni teknolojilerin yaratıcısı, öncüsü olma vasfını kaybetmemekte aksine perçinlemektedir. Bu sebeple de yıllar geçse de kombinin montaj ve bakımı konusunda verdiğimiz hizmetlerde hep ilk sırada olmaya devam edeceğiz.

Kayseri Vaillant Servisi  Olarak Neden biz,

Bizler Aysu Teknik Kayseri Vaillant Servisi adını dürüst ve öz verili çalışmalarımız, ücretsiz keşif imkânı ile birleştirerek soğuk kelimesinin evinizden tamamen uzaklaştırmaya talibiz. İşine son derece hâkim, para yerine insan kazanmayı yeğleyen çalışma ekibimizle en kısa sürede sorunlarınızı çözüme ulaştırma gayretinde olacağız. Servisimizde garanti koşulları hakkında detaylı bilgiler alıp ek garanti ve bakım anlaşması hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ayrıcalıkları yaşamanız için tek yapmanız gereken bize bir şans sunmanız çünkü biliyoruz ki ikinci bir şansa ihtiyacımız olmayacak.

Servis hizmetinden faydalandığınız cihazlar elemanlarımız dışındaki kişiler tarafından herhangi  bir nedenle işlem görmemiş olması şartıyla tüm cihaz ve üzerindeki ekipmanları markamızdan kaynaklı olan işçilik ve üretim hatalarına karşı sorumluluk almaktayız.

Sizlere kombi ile birlikte ne sunabiliriz,

Kombi için keşif hizmeti: Kombinin kullanılacağı alanın keşfedilmesi ve satın alınan kombinin bu alanda nereye kurulacağı konusunun aydınlatılması amacıyla kombi keşif hizmeti verilmektedir.

Kombinin montajı hizmeti: Kombinin belirlenen yere takılması ve kurulumunun yapılması için alanında profesyonel ekibimiz tarafından çalışmalar yapılmakta ve kombinin gerekli kontrollerinin yapılmasının ardından hizmete sunulmaktadır.

Kombi bakım hizmeti: Kombilerin kullanımları sırasında bazı tıkanıklıklar ve arızlara ortaya çıkabilmektedir bu durumda kombinin belli periyotlarla bakımının yapılması öenmlidir.

Kayseri Vaillant Servisi olarak istediğinizde yeni ürün satışı da gerçekleştirilmektedir. Bunlar,

Tüm ürünlerin kurulumundan, bakımına, garanti süresi içinde ve sonunda ilk günkü özenle yaklaşacağımız en önemli hedefimizdir. Ailenizin önemli ve vazgeçilmez bir parçası olan Vaillant cihazlarınız bizimle artık güvenilir ellerde olacaktır.
logo
Serçeönü Mahallesi Türkay Sokak No:4/C Kocasinan KAYSERİ
Designed_by İsmail ATİK