HEMEN ARA WHATSAPP
KOMBİ MARKALAR

Kayseri Demirdöküm Servisi

Servis günümüzde teknolojisi yüksek cihazların artması ve de garantili kullanım sağlaması nedeniyle tercih edilen/edilmesi gereken olgu olarak hayatımıza yerleşmiştir. Kombinin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılaması konusunda çok büyük adımlar atılmasının ardından kombi montaj ve bakımı konusunda oldukça hassas çalışmalar yapılmaya başlanmıştır. Firmamızın sunmuş olduğu yüksek kaliteli ve %100 müşteri memnuniyetli servisimiz için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve bu vasıtasıyla sizlere hizmet vermemizi talep etmektir.

Kayseri Demir Döküm Servisi İle Verilen Hizmetler Nelerdir?

Yaz aylarının gelmesiyle iklimlendirme ve de kış aylarında ısıtma pazarının artan servis talebini yeterli ve yetkin çalışan sayımızla sorunsuz olarak karşılamaktayız. Kayseri Demir Döküm Servisi olarak tüm bu cihazların kurulum, servis ve garantisini uzman kadrosu ile sağlamaktadır. İlk defa cihaz alınmasında ihtiyacınızı doğru tespit eden ücretsiz keşif hizmetlerimiz ile de en uygun cihazı önerme desteğini sunmaktayız. Kombiler, atık gazı tahliye sistemine göre ikiye ayrılırlar.

· Yoğuşmalı tip kombiler,

· Hermetik tip kombiler.

Fakat güven ve verim konularındaki uzman önerileri sayesinde bacalı kombilerin kullanımı oldukça azalmıştır. Artık çoğunlukla Hermetik kombiler tercih edilmektedir.

İlaveten kombileri, ısıtma tekniğine göre de iki bölümde incelemek gerekir

· Yoğuşmalı olarak çalışan kombiler.

· Klasik kombiler.

Klasik kombiler yoğuşmalı kombilerden daha verimsiz performans sergilerler. Yoğuşmalı kombiler ise daha az tüketim ve daha az atık gaz salınımı ile çevrecidirler ve gelişmiş özellikleriyle de konforlu ısınmayı sunmaktadır.

Kayseri Demir Döküm Servisi Olarak Isınmada Önemli Olan Husular

Kombi seçiminde evinizin ısı kayıplarına dikkat etmelisiniz. Isı kayıplarına neler mi etki eder;

· Oturduğunuz dairenin cephesi

Kuzeye bakan dairelerde ısı kaybı diğer yönlere bakan dairelere göre çok daha fazladır.

· Oturduğunuz binadaki yalıtım

Apartmanın içinde dairenin bulunduğu kat, apartmanın dış kısmının yalıtımı, dairenin etrafındaki diğer dairelerin boş veya dolu olması ısı kaybını etkilemektedir.

· Evinizde bulunan kapı ve pencereler

Kapı ve pencerelerinizin sayısı, kapladığı alanı ve ısı aktarımı gibi özellikleri ısı ihtiyaçlarınızı etkiler.

İşte bu ve daha fazla uzmanlık isteyen konularda Kayseri Demir Döküm Servisi olarak hizmet vermeye hazırız.


logo
Serçeönü Mahallesi Türkay Sokak No:4/C Kocasinan KAYSERİ
Designed_by İsmail ATİK