HEMEN ARA WHATSAPP
KOMBİ MARKALAR

Kayseri Ferroli Servisi

Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak su ihtiyacının karşılanması alanında en büyük çalışmalardan biri olarak görülmektedir. Kombinin tasarlanması ile insanlar özellikle ısınma konusunda çok büyük kolaylıklara ulaşmış bulunmaktadır. Bu kolaylıkların sizlere ulaşmasında Kayseri Ferroli Servisi olarak bu güçlü uluslararası şirketi temsil etmenin güvenini ve gururunu yaşamaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde de kombi ile ilgili olarak son teknolojileri kullanarak sizlere kombi montaj ve bakım hizmetlerini ulaştırmaya çalışmaktayız. Doğalgazlı kombi ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini veren bir firma olarak bakım ve garantili teknik servis hizmeti veren, kaliteli, müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyat ve hizmet anlayışı sunmaktayız.

Kayseri Ferroli Servisi Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Kombi konusunda yapılan çalışmalarda atılan adımların her biri oldukça önemlidir. Bunun sebebi kombinin insanların can güvenliği ve sağlığı açısından önemli bir noktada bulunmasıdır. Kombi konusunda verilmesi gereken hizmetler şöyle sıralanabilmektedir:

· Keşif: Kombinin kullanılacağı alanının ve kurulumun yapılacağı bölgenin uygunluğunun denetlenmesi ve kurulum yerinin belirlenmesi aşamasıdır.

· Montaj: kombinin kurulumunun doğru yapılması ve kurulum sonrası ilk denemelerin yapılması aşamasıdır.

· Bakım: Kombi kullanımı sırasında belli aralıklarla bakımının yapılması gerekmektedir. Bunun sebebi kombinin borularında ve cihaz içerisinde tıkanmaların olabileceği düşüncesidir. Bu durum tehlikeli durumların oluşmasına sebep olabilmektedir.

Kayseri Ferroli Servisi deyince müşteri memnuniyetini üstün tutan, uluslararası standartlarda kaliteli ve verimli ürünler sunan ve sürekli iyileştirmeyi hedefleyen hizmet anlayışımızla sizlerin ihtiyaçlarını karşılayan bir firma olarak anılmak istemekteyiz.

Kayseri Ferroli Servisi Hizmet sunduğumuz alanlar

Yeni cihaz satışının yanında mevcut cihazlar için de;

  • Doğalgaz saatiniz yani sayacınız kartlı ise yeni gaz dolumu yapmış iseniz, ilk önce kullanmakta olduğunuz ocağınızda yanma oluşup oluşmadığının kontrolü,

  • Kombiniz su ile çalışma sağladığından kombinizin üzerindeki basınç saatinizin kontrolü

  • Sıcak su kullanımını kombiniz sağlayamıyorsa şebeke soğuk su basıncının kontrolü gibi bir çok teknik detayı ön muayeneler ile sağlamaktayız.


Kayseri Ferroli Servisi
ısıtma ve soğutma sistemlerinde uzman, size en uygun çözümü sağlayan teknisyenleri yönlendireceğini taahhüt etmektedir.

logo
Serçeönü Mahallesi Türkay Sokak No:4/C Kocasinan KAYSERİ
Designed_by İsmail ATİK