HEMEN ARA WHATSAPP
HİZMETLERİMİZ

Kayseri Kombi Tamiri

Firmanın 25 yıla yakın bir süre içinde Kayseri de hizmet vermektedir.  Alanında en uzman teknik personelleri ve klima tamirinin ve bakımının, Kombi tamirinin ve bakımının en iyi konularda gerekli olduğu eğitimleri verilmiş insanlardan oluşmaktadırlar. Kayseri kombi tamiri kendi alanında çalışan personeller sektör de alınan tecrübeleriyle klima tamirini uygun fiyatlara ve çözümler sunacak şekilde müşterilerini hizmet sunmaya devam etmektedir. Müşterilerin kış ayında Kayseri de kombinin yoğun olduğu bölgelerde ve ilerleyen zaman diliminde alanında uzman olan personeller sektör içinde tecrübe ve klima tamirini gerektiği gibi uygun olan fiyata çözüm müşterilerinin memnun etmeye devam edecektir.  Kayseri de kombinin yoğun olarak kullanıldığı ve kombi tamir ihtiyacının bulunduğu alanlarda ve bölgelerde bu hizmet çok daha fazla verilmektedir.

Kombi servislerinin yaptıkları

·         Kayseri kombi tamiri işlemleri en az minimum tutara ve ücret talebin de bulunabilirsiniz.

·         Uygun fiyata olan kombi tamiri ve işlemlerin den sonra ücretsiz tesisat kontrolü yapılabilir.

·         Müşterilerin tesisatlarında bir sorun olduğu zaman inceleme yapmak için problemler hakkında gerekli orijinalliğe değiştirilmesi, ateşleme balansının yapılmasıdır.

·         Kayseri kombi akla geldiğinde firma olmamız müşteri memnuniyetini ve çerçevesinde hizmet sağlayan Kayseri teknik servis merkezi yakın veya uzak yerlerden ulaşarak kış aylarında müşterilerin üşümemesi için hizmetleri iyi sürdürerek yaparız.

·         Kombi servisleri veya Yurt Kombi servisleri ihtiyaca göre hızlı ve uygun fiyatlar ile çözümler sunmaktadır.

·         Kombinin sağlıklı çalışıp çalışmadığını problemlerin nasıl giderilmesini gerektiğini kontrol eder.


Çalışma faaliyetleri

Kombi hata veya arıza kodlarına sahip  kombi sıcak sıcak ayarında çalışmıyorsa sorunları çözmek için çeşitli kombi parçalarına sebebiyeti onamaktadırlar.

Kombinin de daha birçok adımların takip edilebilmesi için veya servis kontrolünün yaptırılması gerekir.

1- Kombinin sıcak su vermesi ve eski modellerin kombilerin diyaframlarının çürümüş olması ve değişmesi gerektiğinde kullanılır.

2- Sıcak su sensörünün arızalanmış olması

3- Kayseri kombi tamiri 3 yollu olan vananın motorunda değişmesi olması gerektiğinde.

4- Kombi beyninin elektronik kartında ki arızayla %45 elektrik harcanır.

5-Akışmetre tribün şebekesinde suyun fazlalığından dolayı tıkanmıştır olması ve bu nedenden dolayı sıcak suyun akmıyor olması.

logo
Serçeönü Mahallesi Türkay Sokak No:4/C Kocasinan KAYSERİ
Designed_by İsmail ATİK